Yeni Nesil İnternet Gazetesi

Klasik hale gelmiş internet gazeteleri tasarımlarından sıkıldınız mı? İşte tam yerindesiniz!

AKTOR Bilişim’in sunmuş olduğu modern, sade ve şık tasarıma sahip internet gazetesi tasarımlarını çok cazip fiyatlara değerli müşterileri ile buluşturuyor.

Peki bu modern tasarımın arkasında ne var?

SEO Altyapısı sağlam kod yapısı ile beraberinde bulut sunucu desteğini alan bu yazılım. Alanında ki diğer gazetelerin her zaman bir adım önünde yer alıyor. Sebebi ise, okurlarına en hızlı şekilde hizmet veriyorlar.

Bir kullanıcı internet gazetesine bağlanmak istediğinde hemen o kullanıcının bulunduğu konuma en yakın bulut sunucumuza yönlendiriyoruz. Bu sayede okurlarınız nerede olurlarsa olsunlar her zaman sitenize anında bağlantı sağlayabilecekler.

 

Gazeteniz Büyüsün!

Herkesin istediği bir amaç olan daha fazla okura sahip olma isteğini de geri çevirmedik.Yazılımımızın güçlü SEO Altyapısı sayesinde girdiğiniz haberlerin Google Index Botları tarafından anında görülmesini sağladık. Artık haber girdiğinizde günlerde Google’da gözükmesini beklemenize gerek kalmayacak.

İnternet gazetelerinizin daha büyük çaplı bir kanala kaydolmasını sağlıyoruz.

Google News sayesinde Google’ın haber kanallarında rss bilgileriniz sayesinde yer alabileceksiniz. Google okurları artık sizin okurlarınız!

Aşağıdan örnek bir haber sitemizin görünümünü inceleyebilirsiniz.

Adres: Umurlu, Adnan Menderes Blv. Yanyalo No:35 Efeler/AYDIN

Telefon Numarası: +90(542) 281 39 38

AKTOR Bilişim Tüm Hakları Saklıdır – © 2022